
Акустична переносна колонка ZXX-1503 60 Вт 15" 69x44x36 см USB/SD/FM/BT/2MIC
7 450 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: em9819
Акустична переносна колонка ZXX-1503 60 Вт 15" 69x44x36 см USB/SD/FM/BT/2MIC
Акустична переносна колонка — це портативна підлогова система, обладнана вбудованими колесами і телескопічною ручкою для легкого переміщення. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, як-от планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового під'єднання через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений із міцного, високоякісного ABS-пластику з металевою решіткою на динаміку.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флешнакопичувачів, а також слот для карт пам'яті SD, який дає змогу прослуховувати аудіофайли з карти пам'яті. Крім того, вона обладнана FM-приймачем
LED-підсвітка створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, які за бажанням можна від'єднувати.
Колонка обладнується акумулятором, який дає пристрою автономність і до 8-10 годин прослуховування музики без заряджання
Еквалайзер дає змогу користувачеві самостійно налаштувати частоту діапазону для прослуховування кожного треку.
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими ж пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього досить встановити ще одну колонку, з'єднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Колонка, обладнана мікрофоном, ідеально підходить для різних заходів, як-от шкільні свята, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, акції.
|
| |
| Тип | Акустична портативна колонка |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Кількість динаміків | 1 |
| Розмір динаміка | 15" |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Чутливість | 98 Дб |
| Опір | 4 Ом |
| Інтерфейси | USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN |
| Матеріал корпусу | Пластик + Алюміній |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| FM-приймач | є |
| LED подсветка | є |
| Інформаційний дисплей | є |
| Еквалайзер | є |
| Пульт Дистанційного керування | є |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD / MMC |
| Під'єднання декількох пристроїв використовуючи технологію True Wireless Stereo (TWS) | є |
| Тип живлення | microUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумулятор |
| Колір корпусу | чорний |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Висувна антена | є |
| Ємність акумулятора | 7,4V 3000mAh |
| Габаритні розміри | 69х44х36см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Розмір динаміка | 15 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| True Wireless Stereo | Да |
| Інтерфейси | USB |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Особливості | FM-приймач, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Еквалайзер |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Опір | 4 Ом |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
- Ціна: 7 450 ₴

