
Видеосвет LED — Yongnuo YN6000
8 330 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: k5Ц-000079129
YONGNUO YN6000 призначений для професійної фотографії.
Обладнаний U-подібним кронштейном, він може регулювати кут заповнення світла на 360 градусів відповідно до різних сценаріїв.
Використання 600 шт. лампових намистин із високим індикатором у поєднанні з великою світловою панеллю забезпечує вищу яскравість і ширший кут заповнення світла.
Корпус лампи виготовлений з алюмінієвого сплаву для поліпшення ефекту розсіювання тепла. Обладнаний професійним софтбоксом.
Підтримка програми для мобільного телефона та пульта дистанційного керування для віддаленого керування світильником. (Примітка: для реалізації пульта YN6000 вам необхідно купити додатковий пульт дистанційного керування й бездротовий світлодіодний приймач)
Застосовується технологія керування постійним струмом YONGNUO LED, спеціально розроблена для світлодіодного відеосвітлення, світловидатність стабільна й інтуїтивно зрозуміла, фотографічний ефект надійніший.
Два режими живлення
1. Літієві батареї серії NP-F.
2. Підтримує зовнішнє джерело живлення постійного струму для тривалого використання, застосовнуту напругу: 12 В, 5 А. (Ета модель не обладнана зовнішнім джерелом живлення і її необхідно купувати окремо.)
Подвійний світлодіодний цифровий дисплей для зручного перегляду вихідної потужності.
Специфікація
- Колірна температура: 3200-5600 К.
- Кут освітлення: 55 градусів.
- Індекс передавання кольору: більше або дорівнює 95.
- Дистанційна відстань програми: менш ніж 15 метрів.
- Потужність: 50 Вт.
- Дистанційна відстань: менш ніж 15 метрів. Люмен: 4650LM
- Вага: приблизно 2600 г
- Середній термін експлуатації: 50000 год.
- Розмір: 410*75*410 мм.
- 2 моделі YN6000: Білий: 600 шт. світлодіодів 5600 K Двоколірний: 300 світлодіодів 3200 K + 300 світлодіодів 5600 K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | YN6000 |
| Вага | 2.600 Kg |
| Вихідна потужність | 50W |
| Індекс передавання кольору | CRI95+ |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 778678 |
| Кількість світлодіодів | 600 |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Лампа відеосвітло |
| Розмір | 41 x 41 cm |
| Студійне обладнання | Лампа відеосвітло |
| Тип | Студійне обладнання |
| Колірна температура | 3200-5500K |
- Ціна: 8 330 ₴





