
Лампа LED відео Handheld Fill Light Stick YN660S 60W color 3200-5600K
6 320 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: k5Ц-000079124
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*60 Вт *3200-5600 К *жорстке світло *2 зовнішніх акумулятора NP-F (не входять до комплекту) * Розмір паковання (см) — 82*15*11 *Вага паковання (кг) — 2,1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | YN660S |
| Вага | 1.430 Kg |
| Вихідна потужність | 60W |
| Індекс передавання кольору | CRI95+ |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 778673 |
| Кількість світлодіодів | 672 |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Лампа відеосвітло |
| Розмір | 77 x 7 cm |
| Студійне обладнання | Лампа відеосвітло |
| Тип | Студійне обладнання |
| Колірна температура | 3200-5600K |
- Ціна: 6 320 ₴






