
Відеосвітло LED RGB — Yongnuo YN300 IV (комплект акб+зарядний пристрій для акб)
7 760 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: k5Ц-000079128
Цей продукт підтримує заряджання акумуляторів серії NP-F, максимальна потужність заряджання становить до 18 Вт.
Відеолампа може заряджати акумулятор під час увімкнення та вимкнення, що робить її практичнішою.
YN300 IV підтримує потрійний вхід живлення, джерело живлення з двоспрямованим інтерфейсом живлення USB Type-C.
Батареї серії NP-F і зовнішнє джерело живлення постійного струму можуть задовольнити ваші потреби в різних випадках використання.
Типи заповнювального світла YN300 IV поширеніші;
Режим сенсорного регулювання RGB зручніший для задоволення різних потреб у заповнювальному світлі.
YN300 IV складається з 316 світлодіодних намистин із високим CRI і 60 повноколірних SMD-світильників RGB, що забезпечують різні світлові ефекти.
YN300 IV обладнаний фірмовим багатоканальним бездротовим пультом дистанційного керування, який легко регулює режим RGB за допомогою сенсорного екрана пульта дистанційного керування, що спрощує налаштування режиму RGB. Водночас він підтримує керування частотним поділом 8 груп відеоламп.
YN300 IV використовує запатентовану технологію постійного струму світлодіодів YONGNUO, під час знімання не з'являтиметься бриж або стробоскопічні явища.
YN300 IV обладнаний багатими спецефектами та сюжетними режимами, які більш близькі до творчих потреб користувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | YN300 IV |
| Вага | 0.260 Kg |
| Вихідна потужність | 18W |
| Індекс передавання кольору | CRI96+ |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 778677 |
| Кількість світлодіодів | 316 + 60 RGB |
| Особливості | RGB Color |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Лампа відеосвітло |
| Розмір | 25.5 x 23 cm |
| Студійне обладнання | Лампа відеосвітло |
| Тип | Студійне обладнання |
| Колірна температура | 3200-5600K |
- Ціна: 7 760 ₴



