
ИБП Ritar E-RTM1200 (720W) ELF-D, LCD, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 2x12V7Ah, metal Case Q2 (405*195*285) 10.2 кг (340*120*190)
4 090 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg9827
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Номінальна потужність: 1200VA/720Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 19 хв
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 2х 12В 7 А/год
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 3
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Номінальна потужність: 1200VA/720Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 19 хв
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 2х 12В 7 А/год
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 3
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час роботи за повного навантаження | 20 |
| Вихідна потужність | 1200 ВА / 720 Вт |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 3 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12В 7Ач - 2 шт |
- Ціна: 4 090 ₴

