
ИБП Ritar RTP1500 (900W) Proxima-D, LCD, AVR, 3st, 4xSCHUKO socket, 2x12V9Ah, plastik Case ( 460 x 225 X 245 ) 11,9 кг Q2
5 860 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg5853
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісних і житлових приміщеннях.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 1500VA/900Ват.
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 145 ~ 290V AC
Нижні пороги перемикань: 145V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 290V ± 5V AC
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Частота: 50Hz/60Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 27 хв
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 2х12В 9 А/г
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 4
Тип корпусу: пластик ABS, колір чорний
Робоча температура: 0 – 45°С
Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 460*225*245
Розмір пристрою (Д х Ш х В), мм: 350 х 140 х 160
Нетто, кг: 11,5
Брутто, кг: 11,9
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 1500VA/900Ват.
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 145 ~ 290V AC
Нижні пороги перемикань: 145V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 290V ± 5V AC
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Частота: 50Hz/60Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 27 хв
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 2х12В 9 А/г
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 4
Тип корпусу: пластик ABS, колір чорний
Робоча температура: 0 – 45°С
Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 460*225*245
Розмір пристрою (Д х Ш х В), мм: 350 х 140 х 160
Нетто, кг: 11,5
Брутто, кг: 11,9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час заряджання батареї, год | 16 |
| Час роботи за повного навантаження | 10 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 20 |
| Вихідна потужність | 1500 ВА / 900 Вт |
| Габарити | 350*140*160 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 4 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12В 9Ач - 2 шт |
- Ціна: 5 860 ₴

