
ИБП Ritar RTM2000 (1200W) Proxima-D LCD, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 4x12V7,5Ah, metal Case Q1 (400*145*210)
8 370 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg5864
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та обладнання в офісних і житлових приміщеннях.
Номінальна потужність: 2000VA/1200Ват.
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 175V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 270V ± 5V AC
Частота: 50Hz/60Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 48 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: є
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 4х 12В 7 А/г
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток Schuko: 3
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 – 45°С
Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 500*245*345
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 400*145*210
Нетто, кг: 20
Брутто, кг: 20.4
Номінальна потужність: 2000VA/1200Ват.
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 175V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 270V ± 5V AC
Частота: 50Hz/60Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 48 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: є
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 4х 12В 7 А/г
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток Schuko: 3
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 – 45°С
Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 500*245*345
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 400*145*210
Нетто, кг: 20
Брутто, кг: 20.4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Вихідна потужність | 2000 ВА / 1200 Вт |
| Габарити | 400*145*210 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 3 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 7,5 А·год — 4 шт. |
- Ціна: 8 370 ₴


