
ДБЖ із правильною синусоїдою Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (900 Вт), 24 В, Вбудована батарея 12V 7,5 Ah х 2 шт (345*145*220), Q2
8 260 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg4218
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ із правильною синусоїдою Ritar PT-1KS-LCD — основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти обладнані чутливим і дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу у разі вимкнення електроенергії або стрибків напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для виконання цього завдання.
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт: 900
• Індикація: LCD (дисплей)
• У разі перевантаження 105~130% вимкнення через 30 сек
• Час роботи з навантаженням 100%: 3,5 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумуляторні батареї 12 В 7,5 Aгод x 2 шт.
• Можливість під'єднання зовнішніх АКБ: немає
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2 шт
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип встановлення: підлоговий
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д х Ш * В), мм: 345 * 145 * 220
• Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 355*145*225
• Вес, кг: 8,5
• Вага в упаковці, кг: 10
• Колір: чорний
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт: 900
• Індикація: LCD (дисплей)
• У разі перевантаження 105~130% вимкнення через 30 сек
• Час роботи з навантаженням 100%: 3,5 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумуляторні батареї 12 В 7,5 Aгод x 2 шт.
• Можливість під'єднання зовнішніх АКБ: немає
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2 шт
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип встановлення: підлоговий
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д х Ш * В), мм: 345 * 145 * 220
• Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 355*145*225
• Вес, кг: 8,5
• Вага в упаковці, кг: 10
• Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час заряджання батареї, год | 8 |
| Час роботи за повного навантаження | 3,5 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 8 |
| Вихідна потужність | 1000 ВA / 900 Вт |
| Габарити | 355*145*225 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 2 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | З правильною синусоїдою з подвійним перетворенням |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 7,5 А·год — 2 шт. |
| Форма вихідної напруги | Синусоїда |
- Ціна: 8 260 ₴
