
Акустична переносна колонка ZXX-5505 40 Вт 2x6,5" 60х27х30 см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC 1шт 6732
4 130 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: em6732
Акустична переносна колонка ZXX-5505 40 Вт 2x6,5" 60х27х30 см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC 1 шт. 6732
Акустична переносна колонка — це портативна підлогова система, з підставкою для телефона. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, як-от планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового під'єднання через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений із міцного, високоякісного ABS-пластику з металевою решіткою на динаміку.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флешнакопичувачів, а також слот для карт пам'яті TF, який дає змогу прослуховувати аудіофайли з карти пам'яті. Крім того, вона обладнана FM-приймачем
LED-підсвітка створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, які за бажанням можна від'єднувати.
Колонка обладнується акумулятором 3000 mAh, який дає пристрою автономність і до 8-10 годин прослуховування музики без заряджання. Заряджається колонка від мережі (15V)
На інформаційному дисплеї зображаються ключові дані, параметри, ступінь заряджання батареї та режими роботи колонки. Завдяки дисплею керування колонкою стає простим і наочним.
Еквалайзер дає змогу користувачеві самостійно налаштувати частоту діапазону для прослуховування кожного треку.
Твітер, маленький динамік, який відповідає за кришталеву чистоту вокалу, яскравість і детальність кожного звуку. Звук стає живим. Твітер відтворює високі частоти, додаючи музиці ясність, легкість і ефект повного занурення, створюючи враження присутності на живому виступі.
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими ж пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього досить встановити ще одну колонку, з'єднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке та відразу ж записати та зберегти Ваше виконання улюбленого треку, або запросто вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний і чітко переданий звук.
Колонка, обладнана одним бездротовим мікрофоном, ідеально підходить для різних заходів, як-от шкільні свята, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, акції.
Зручне конструктивне рішення, за якого панель керування й роз'єми розташовані на верхній частині колонки та забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій. Можна легко під'єднувати мікрофон, флешку або інші пристрої, а також регулювати гучність, еквалайзер і додаткові параметри, не нахиляючись і не повертаючи колонку. Верхнє розташування панелі робить використання комфортнішим і практичнішим, особливо під час заходів та виступів.
Для зручності переміщення колонка має вбудовану ручку для транспортування. Завдяки міцній та ергономічній конструкції ручки пристрій легко переносити з дому на вулицю, брати із собою на заходи або використовувати у виїзних умовах. Такий дизайн робить колонку мобільною та максимально зручною у використанні.
Буклет-інструкція українською мовою (сторінки завантаження>>).
|
| |
| Тип | Акустична портативна колонка |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Кількість динаміків | 2 |
| Розмір динаміка | 6.5" |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт (500 Вт PMP.O) |
| Чутливість | 56 Дб |
| Опір | 16 Ом |
| Інтерфейси | USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, |
| Матеріал корпусу | Пластик + Алюміній |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| FM-приймач | є |
| LED подсветка | є |
| Інформаційний дисплей | є |
| Еквалайзер | є |
| Пульт Дистанційного керування | НЕТ |
| Твітер | є |
| Підтримувані карти пам'яті | TF |
| Під'єднання декількох пристроїв використовуючи технологію True Wireless Stereo (TWS) | є |
| Тип живлення | DC 5 V + акумулятор |
| Колір корпусу | чорний |
| Мікрофон | 1 бездротовий |
| Можливість запису з мікрофона | є |
| Пріоритет мікрофона | є |
| Ємність акумулятора | 7,4V 3000mAh |
| Способ переноски | Вбудована ручка |
| Розташування панелі керування | панель керування зверху, роз'єми ззаду |
| Габаритні розміри | 60х27х30 см |
У ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: Нб-ч 06:00-14:00.
Закази, оформлені післяневаринг, будуть прийняті та оброблені в такий спосіб робочого дня!
Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Потужність | 40 Вт |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 56 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3000 mAh |
| Заряджання батареї | От сети |
| Інтерфейси | 2MIC|USB|jack 3.5 мм |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Назва прайс-листа | NP-20260313-SPEAKERS-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Розташування панелі керування | Роз'єми — ззаду, кнопки керування — зверху |
| Опір | 16 Ом |
| Способ переноски | Ручка вбудована в корпус |
| Технічні особливості пристрою | 2 роз'єми MIC, FM-приймач, LED подсветка, True Wireless Stereo, Можливість миттєвого записування голосу з мікрофона, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК, Підставка для телефона, Пріоритет мікрофона, Твітер, Еквалайзер |
- Ціна: 4 130 ₴





