
Відеосвітло LED — Yongnuo YN600L II (комплект акб+зарядний пристрій для акб)
7 930 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: k5Ц-000079131
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*36 Вт *3200-5500 К *2 зовнішніх акумулятора NP-F (не входять до комплекту) *Розмір паковання (см) — 30*22*7 *Вага упаковки (кг) — 1,4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | YN600L II |
| Вага | 1.326 Kg |
| Вихідна потужність | 36W |
| Індекс передавання кольору | CRI95 |
| Категорія товару | Студійне обладнання |
| Код | 778680 |
| Кількість світлодіодів | 600 |
| Живлення лампи | AKБ із зарядним пристроєм |
| Підтип | Лампа відеосвітло |
| Розмір | 26 x 19 cm |
| Студійне обладнання | Лампа відеосвітло |
| Колірна температура | 3200-5500K |
- Ціна: 7 930 ₴


