
ИБП Ritar E-RTM850 (510W) ELF-L, LED, AVR, 2st, 2xSCHUKO socket, 1x12V9Ah, metal Case Q4 (370*130*210) 5,8кг (310*85*140)
2 560 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg9817
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісних і житлових приміщеннях.
Характеристики:
Номінальна потужність: 850VA / 510 Ватів
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 9.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 9 А·год
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розмір паковання (Д·Ш*В), мм: 370*130*210
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 310*85*140
Нетто, кг: 5,8
Брутто, кг:
Характеристики:
Номінальна потужність: 850VA / 510 Ватів
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 9.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 9 А·год
Тип запобіжника: термічна вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розмір паковання (Д·Ш*В), мм: 370*130*210
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 310*85*140
Нетто, кг: 5,8
Брутто, кг:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Вихідна потужність | 850 ВА / 510 Вт |
| Габарити | 300*85*140 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Кількість розеток | 2 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 9 Аг |
- Ціна: 2 560 ₴


