
ИБП Ritar E-RTM600 (360W) ELF-D, LCD, AVR, 2st, 2xSCHUKO socket, 1x12V7Ah, metal Case Q4 (370*130*210) 4.8 кг (310*85*140)
2 570 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg9822
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Номінальна потужність: 600VA / 360 Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 5.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 7 А·год
Тип запобіжника: вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Номінальна потужність: 600VA / 360 Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC ± 10%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї за навантаження 200W: 5.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
Тип індикації: Дисплей
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 7 А·год
Тип запобіжника: вставка плавка
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час роботи за повного навантаження | 5 |
| Вихідна потужність | 600 ВА / 360 Вт |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 2 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12В 7Ач |
- Ціна: 2 570 ₴

