
ИБП Ritar RTM1000 (600W) Proxima-L, LED, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 2x12V7Ah, metal Case (350х120х190)- Q2
4 180 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg5857
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісних і житлових приміщеннях.
Характеристики:
Номінальна потужність: 1000VA / 600 Ватів
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC
Час роботи від батареї у разі завантаження 50%: ≥5m30s
Час роботи від батареї у разі завантаження 70%: ≥4m40s
Час перемикання: DC to AC 2 ≤ 6ms
Час перемикання: AC to DC 2≤ 6ms
Нижні пороги перемикання: 142V AC
Верхні пороги перемикань: 285V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
робоча температура: 0-45 ° С
захист:
Стабілізація (AVR): є (мікропроцесорне керування) крок 22,5V
Кількість щаблів: 3
Захист від короткого замикання: є
Захист від глибокого розряджання: є (11V ± 0.4V вимкнення)
Захист ліній зв'язку: немає
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): ≥150% потужності
Індикатор заміни батареї: є (10.2V ± 0.4 V)
Контроль заряду батареї: 13.4V-13.9V
батарея:
Тип батарей: герметичний
Розмір паковання (Д·Ш*В), мм: 410*195*280
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 350*120*190
Нетто, кг: 10
Брутто, кг: 10,3
Характеристики:
Номінальна потужність: 1000VA / 600 Ватів
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда
Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 290V AC
Вихідна напруга: 220V: 190 ~ 255V AC
Час роботи від батареї у разі завантаження 50%: ≥5m30s
Час роботи від батареї у разі завантаження 70%: ≥4m40s
Час перемикання: DC to AC 2 ≤ 6ms
Час перемикання: AC to DC 2≤ 6ms
Нижні пороги перемикання: 142V AC
Верхні пороги перемикань: 285V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
робоча температура: 0-45 ° С
захист:
Стабілізація (AVR): є (мікропроцесорне керування) крок 22,5V
Кількість щаблів: 3
Захист від короткого замикання: є
Захист від глибокого розряджання: є (11V ± 0.4V вимкнення)
Захист ліній зв'язку: немає
Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): ≥150% потужності
Індикатор заміни батареї: є (10.2V ± 0.4 V)
Контроль заряду батареї: 13.4V-13.9V
батарея:
Тип батарей: герметичний
Розмір паковання (Д·Ш*В), мм: 410*195*280
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 350*120*190
Нетто, кг: 10
Брутто, кг: 10,3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час заряджання батареї, год | 16 |
| Час роботи за повного навантаження | 5 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 10 |
| Вихідна потужність | 1000 ВА / 600 Вт |
| Габарити | 350*120*190 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Кількість розеток | 3 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12В 7Ач - 2 шт |
- Ціна: 4 180 ₴

