
ДБЖ із правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-3KS-LCD, RACK 3000VA (2700 Вт), 72 В, Вбудована батарея 12V 7,5 Ah х 6 шт.
21 950 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 762-19-30
1Менеджер
- +380 (93) 486-06-252 Гурт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ytg1980
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ із правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-3KS-LCD — використовують у дата-центрах, на підприємствах та інших об'єктах із чутливим обладнанням, для забезпечення безперебійної роботи. Коли вимкнулася електрика або стався стрибок напруги, буде неприємно та витратно купувати нову техніку. З ДБЖ Ritar можна уникнути цих проблем.
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт 2700
• Індикація: LCD (дисплей)
• У разі перевантаження 105~130% вимкнення через 30 сек
• Час роботи з навантаженням 100%: 3 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумуляторні батареї 12 В, 7,5 А·год x 6 шт.
• Можливість під'єднання зовнішніх АКБ: немає
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип встановлення: для монтажу в стійку 19" (1-10KVA)
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д х Ш * В), мм: 482 * 600 * 87
• Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 570*725*230
• Вага: 24,5 кг
• Вага в упаковці: 26,8 кг
• Колір: чорний
Технічні характеристики
• Тип ДБЖ: On-Line
• Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
• Вхідна частота, Гц: 40 – 70
• Вхідна напруга, В: 140 – 285
• Вихідна напруга, В: 220/230/240
• Точність вихідної напруги, %: ±1
• Вихідна потужність, Вт 2700
• Індикація: LCD (дисплей)
• У разі перевантаження 105~130% вимкнення через 30 сек
• Час роботи з навантаженням 100%: 3 хв.
• Час роботи з навантаженням 50%: 8 хв
• Акумуляторні батареї 12 В, 7,5 А·год x 6 шт.
• Можливість під'єднання зовнішніх АКБ: немає
• Струм заряду внутрішніх батарей (А): 1 (макс.)
• Тип запобіжника: термічний
• Кількість розеток Schuko: 2
• Інтерфейси:
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
• Захист ліній зв'язку від грози: -
• Тип встановлення: для монтажу в стійку 19" (1-10KVA)
• Корпус: метал
• Розмір пристрою (Д х Ш * В), мм: 482 * 600 * 87
• Розмір паковання (Д*Ш*В), мм: 570*725*230
• Вага: 24,5 кг
• Вага в упаковці: 26,8 кг
• Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Вбудована |
| Час заряджання батареї, год | 8 |
| Час роботи за повного навантаження | 3 |
| Час роботи під час половинного навантаження | 8 |
| Вихідна потужність | 3000 ВА / 2700 Вт |
| Габарити | 482*600*87 |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 ~ 290V |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість розеток | 2 х SCHUKO |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип архітектури | З правильною синусоїдою з подвійним перетворенням |
| Тип батареї, що використовується | AGM 12 В 7,5 А·год — 6 шт. |
| Форма вихідної напруги | Синусоїда |
- Ціна: 21 950 ₴
